SIU High School Indoor Track and Field Invitational (Boys)Carbondale, IL
3/4/2017

< Back

#8 Men's 4 x 200m Relay Start List

Section 1 of 5

Lane Team Squad Athlete 1 Athlete 2 Athlete 3 Athlete 4 Seed
2 East St. Louis A         NT
3 St. Mary A Crump, Parker Curtsinger, John Sutton, Rhett LaBarge, Isaac NT
4 Carbondale A Carter, Jalen Ellis-Moore, Orlando Truitt, Tremel Makiriyado, Nguvayashe DNS
5 McCracken County High A Holland, Elijah Perry, Rodney Haws, Treyson Hayden, Trevor 1:48.90
6 Red Bud A Dillow, Austin Zeiger, Dakota Rednour, Dustin Brookman, Nolan 1:50.40

Section 2 of 5

Lane Team Squad Athlete 1 Athlete 2 Athlete 3 Athlete 4 Seed
2 Marshall County B A Miller, Jacob Mann, Dalton Whirley, JD Wright, Carson 1:44.35
3 Owensboro A Huffman, Jakoby Barksdale, Will Hall, Terion Owsley, Imonte 1:46.54
4 Herrin A Merrill, Drew Carlson, David McFarland, Quincy Dickerson, Rielly 1:46.02
5 Apollo A Chance, Josh Kirk, Jaelin Alexander, Brandon Ramirez, Marvin 1:43.44
6 Marion A Patula, Josh Kinell, Dylan Maze, Moses Adkinson, Stuart 1:45.00

Section 3 of 5

Lane Team Squad Athlete 1 Athlete 2 Athlete 3 Athlete 4 Seed
1 Shelbyville A McNeese, Thai Foltz, Luke Dannebeger, Cole Smith, Braydon 1:43.10
2 Sparta A Gleghorn, Christian Gleghorn, Jaden Hobbs, Naseur Willams, Tony 1:41.50
3 Nashville A Johns, Alec Baugh, Daymeon Kozuszek, Tabor Reid, Ethan 1:41.00
4 Centralia A Deadmond, Brent Horst, Bailey Secrest, Fred Mitchell, Dalshawn 1:41.00
5 Monticello A Lieb, Lucas Harman, Nathan Thomas, Dylan Burgard, Michael 1:40.50
6 Marshall County A Brown, Jack Clough, Tanner Riley, Will McGee, Will 1:40.56

Section 4 of 5

Lane Team Squad Athlete 1 Athlete 2 Athlete 3 Athlete 4 Seed
1 Belleville East A Sayles, James Harmon, Cameron Lampe, Korbin Neal, Adam 1:40.02
2 Benton A Hungate, Grante Potter , Avery Summers, Triston Gordon, Ty 1:40.00
3 Mt. Vernon A Badger, Eli Bray, Travon Norris, Tyler Owens, Evan 1:39.00
4 Harrisburg A Neal, Niko Vaughn, Evan Boone, Darnell Williams, Chris 1:38.00
5 Evansville North A Mosteller, Alex Butler, Jaydiss Morikawa, Shintaro Coane, Shawn 1:36.13
6 Champaign Central A Edwards, Devin Kritzer, Noah Tims, Ashton Baylis, Cam 1:37.95

Section 5 of 5

Lane Team Squad Athlete 1 Athlete 2 Athlete 3 Athlete 4 Seed
1 Johnston City A Thompson, E.J. barron, hunter gualdoni, luca steed, johnny 1:36.00
2 Salem A Seljimi, Ardi Sarver, Christian Reid, Shaun Snodsmith, Keagan 1:36.00
3 Vandalia A Smalls, Trevor Little, Randy Barth, Blake Zimmerman, Marcus 1:35.96
4 Collinsville A Burns, Malcolm Romanik, Rhett Stewart, Jermarrion Sanders, Trevore 1:35.69
5 Cahokia A Taylor, Damonta ROBERSON, BRANDON WELLS, KEONDRE Murray, Marquis 1:31.90
6 Murphysboro A Caldwell, Brandon Ehlers, Drake Haskins, Jordan Hoppenstedt, Jake 1:34.90