Belleville West InvitationalBelleville, IL
4/6/2019

< Back

#13 Boys 4 x 100m Relay (FR/SO) Results

Finals

PL JD Team Squad Time Athlete 1 Athlete 2 Athlete 3 Athlete 4 HPL
1 Homewood-Flossmoor A 44.56
McMillian
Brown
Pearson
Bowens
3 (1)
2 Minooka A 44.65
Bartuch
Anderson
Loudermilk
Forrest
4 (1)
3 Plainfield North A 44.77
Gumila
Givan
Rasmason
Conley
4 (2)
4 Alton A 45.01
Johnson
Bratton
Samelton-Danser
Miller
4 (3)
5 Belleville West A 45.14
Young
Perkins
Williams
Reeves
4 (4)
6 Thornton A 45.23
Richardson
Davis
Randle-El
Stokes
4 (5)
7 Normal West A 45.32
Fisher
Crawford
Tippy
Findley
2 (1)
8 Belleville East A 45.45
Cox
McCauley
Peppers
Yakel
3 (2)
9 O'Fallon A 45.64
Liebig
Holmes
Williams
Summerlin
4 (6)
10 Lockport Township A 45.84
Pollos
Czako
Swain
Kiela
3 (3)
11 Edwardsville A 46.08
Burkhart
Jackson
Rippy
Hairston
3 (4)
12 Metea Valley A 46.47
Staskon
Cleveland
Abrar
Jachimiec
2 (2)
13 Hononegah A 46.55
Banker
Cozart
Whitaker
Hernandez
3 (5)
14 Centennial A 46.62
Johnson
Law
Peete
McCullough
2 (3)
15 Bolingbrook A 46.94
Elmore
Stewart
Brooks
Bramlett
2 (4)
16 Collinsville A 46.97
Hollerbach
Conrad
Driscoll
Anders
3 (6)
17 Cahokia A 47.42
Liddell
Cobb
PITTMAN
Childs
4 (7)
18 South Elgin A 48.01
Smith
Johnson
Jones
Roberts
4 (8)
19 Freeburg A 48.18
Bouas
Scrabacz
Stone
Grommet
2 (5)
20 Southeast (Springfield) A 48.40
Daniels
McCoy
Morales
Byars
1 (1)
21 Springfield A 48.53
Graves
Morton
Onyewuchi
Yarrington
2 (6)
22 Waterloo A 49.37
Kipping
Schnepel
Chadeayne
Smith
2 (7)
23 Effingham A 50.51
Baker
Lewis
Benavides
Logan
1 (2)
24 Plainfield East A 51.19
Bailey
Bright
Taylor
Matoska
3 (7)

Finals Section: 1

HPL JD Team Squad Time Athlete 1 Athlete 2 Athlete 3 Athlete 4
1 Southeast (Springfield) A 48.40
Daniels
McCoy
Morales
Byars
2 Effingham A 50.51
Baker
Lewis
Benavides
Logan


Finals Section: 2

HPL JD Team Squad Time Athlete 1 Athlete 2 Athlete 3 Athlete 4
1 Normal West A 45.32
Fisher
Crawford
Tippy
Findley
2 Metea Valley A 46.47
Staskon
Cleveland
Abrar
Jachimiec
3 Centennial A 46.62
Johnson
Law
Peete
McCullough
4 Bolingbrook A 46.94
Elmore
Stewart
Brooks
Bramlett
5 Freeburg A 48.18
Bouas
Scrabacz
Stone
Grommet
6 Springfield A 48.53
Graves
Morton
Onyewuchi
Yarrington
7 Waterloo A 49.37
Kipping
Schnepel
Chadeayne
Smith


Finals Section: 3

HPL JD Team Squad Time Athlete 1 Athlete 2 Athlete 3 Athlete 4
1 Homewood-Flossmoor A 44.56
McMillian
Brown
Pearson
Bowens
2 Belleville East A 45.45
Cox
McCauley
Peppers
Yakel
3 Lockport Township A 45.84
Pollos
Czako
Swain
Kiela
4 Edwardsville A 46.08
Burkhart
Jackson
Rippy
Hairston
5 Hononegah A 46.55
Banker
Cozart
Whitaker
Hernandez
6 Collinsville A 46.97
Hollerbach
Conrad
Driscoll
Anders
7 Plainfield East A 51.19
Bailey
Bright
Taylor
Matoska


Finals Section: 4

HPL JD Team Squad Time Athlete 1 Athlete 2 Athlete 3 Athlete 4
1 Minooka A 44.65
Bartuch
Anderson
Loudermilk
Forrest
2 Plainfield North A 44.77
Gumila
Givan
Rasmason
Conley
3 Alton A 45.01
Johnson
Bratton
Samelton-Danser
Miller
4 Belleville West A 45.14
Young
Perkins
Williams
Reeves
5 Thornton A 45.23
Richardson
Davis
Randle-El
Stokes
6 O'Fallon A 45.64
Liebig
Holmes
Williams
Summerlin
7 Cahokia A 47.42
Liddell
Cobb
PITTMAN
Childs
8 South Elgin A 48.01
Smith
Johnson
Jones
Roberts